drzwi Viviento

www.vivento.pl

Drzwi Viviento - wykończenia wnętrz wzbudzają najwięcej emocji, bo wymagają ogromnego zaangażowania. Dobrać drzwi pod kolor podłogi, okien, ścian czy detali? Lewe, czy prawe? ,posiadamy w ofercie wiele modeli  drzwi co  pozwoli wybrać  najlepsze rozwiązania dla  Twojego wnętrza.  Nowością  jest  Zabudowa  Ościeżnicy  Stalowej (ZOS)  to  innowacyjne  rozwiązanie,  umożliwiające  całkowite zabudowanie istniejącej  ościeżnicy  (stalowej, drewnianej  lub z  MDF)  bez  konieczności  jej  demontażu, który  zazwyczaj  wiąże  się  z uszkodzeniem ścian lub płytek, co skutkuje poważnym remontem całego pomieszczenia. Na zamówienie wykonujemy drzwi na wymiar co pozwala dopasować skrzydło na starą ościeżnicę metalową lub drewnianą z felcem 2 cm i 2,5 cm.

 

 


drzwi iperioline kiedys Jandar

www.iperioline.com.pl

Drzwi Iperioline - to przede wszystkim stabilna konstrukcja oparta na litej płycie z MDF-u.Taka konstrukcja pozwala na wykorzystanie nowej technologii oklejania, która polega na unikaniu widocznych miejsc połączeń okleiny. Ramiaki są oklejone w całości jednym kawałkiem folii, a miejsce zakończenia jest ukryte. Brak widocznych połączeń wpływa znacząco na estetykę i jakość naszych produktów. Dodatkowo zastosowanie zawiasów czopowych pozwala na regulację skrzydła bez konieczności zdejmowania go z ościeżnicy. Drzwi modułowe to nowa generacja drzwi o solidnej konstrukcji i zdecydowanie lepszym wykonaniu.

ADAGIO

Alba

Amaro

Artens

Atria

Carino

Caro

CARUSO

COMO

FALCO

Flora

GRITA

HAMAL

Jazz

LEGATO

Libro

MILTON

MOLTO

NIFE

Pluton

SHARK

Stacato

Stinger Alu

Stinger

Verto

Vito

   

 

 


www.dre.pl

Drzwi DRE to bardzo bogaty asortyment zarówno drzwi klasycznych jak i nowoczesnych o niespotykanym designie. wykończenia polegające chociażby na elementach ozdobnych, szybach w kształcie łez jak w modelach Enea. Dzięki nowo otwartej lakierni drzwi DRE zyskały nowy asortyment drzwi lakierowanych. Oferta obejmuje drzwi ramowe, płytowe, wejściowe, malowane, składane, szklane i systemy przesuwne które są wykonane najlepszych produktów i oklein DRE- Cel, 3D, CPL, Natura, Finish, Malowene i Połyskowe.

ALDEA

ARTE B

AURI

BLANCO

CARLA

ELSA

EMENA

ENA

FOSCA

GALERIA

KANON

NESTOR

PIANO

PREMIUM

SCALA

SINCO

TREVI

TRIESTA

VERANO

VETRO A

VETRO A1

VETRO A2

VETRO A3

VETRO A8

       

 


www.erkado.pl

Firma Erkado specjalizuje się w szczególnej i wymagającej profesji, jaką jest wszechstronna produkcja drzwi. Przez wiele lat ciężkiej pracy i doskonalenia fachowych umiejętności doszliśmy niemal do perfekcji w kwestii nie tylko technicznego wykonania i wykończenia naszych wyrobów, ale i na płaszczyźnie oferowanego wyboru. ERKADO oferuje Państwu bogaty wybór zarówno drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych, które charakteryzują się niepowtarzalnym stylem, dopracowanymi detalami oraz najwyższą jakością wykonania. Wszystkie nasze produkty są zawsze aktualne z trendami i nowoczesne. Jednocześnie proponujemy modele zupełnie klasyczne i ponadczasowe. Stawiamy na szeroki wybór, bo dobrze wiemy, że gustów jest wiele, a my pragniemy sprostać nawet tym najbardziej wymagającym.

ALEJA LUX

ARALIA

BRAND

DAGLEZJA

DALIA

DALLAS

DEBECJA

EWODIA

FLOKS

FORSYCJA

FRAGI

FREZJA

GAMA

HERSE LUX

HERSE MAX

HERSE SET

KROKUS

LAWENDA

MAGNOLIA

MALWA

MESA

MOLINA

NEMEZJA

NEVADA

       

 


www.pol-skone.pl

Drzwi Pol Skone - ofertę firmy stanowią: wewnętrzne i zewnętrzne drzwi (malowane, okleinowane, laminowane); drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe. . W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi ramowe i płytowe w systemie przylgowym i bezprzylgowym , drzwi przesuwne naścienne i do zabudowy w ścianie co pozwala nam na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni naszego mieszkania.

ARCO ALU

ARCO

ARGENT

CALYPSO

ETIUDA

HAPPY

IMPULS

INTERSOLID

LUMEN

NOBLE I

NOBLE II

PASSO

SEMPRE ALU

SEMPRE GRAVI

SEMPRE LUX

SEMPRE ONDA

SEMPRE SENSE

SEMPRE VERSE

SEMPRE

SIMPLE

SONATA

TIARA

VERIMO

VERTIGO

       

 


www.porta.com.pl

Drzwi Porta - bogata oferta pozwala każdemu Klientowi odpowiedni model skrzydła i ościeżnicy tak aby dopasować wzorniczo do wystroju wnętrza mieszkania i domów. Firma Porta ma w swojej ofercie skrzydła ramowe, płytowe ,łamane, systemy przesuwne i wejściowe wykończone laminatami, lakierami, fornirami i okleiną syntetyczną w bogatej palecie kolorów. Cechą wspólną dla każdego modelu jest wysoka jakość co pozwala na wieloletnie użytkowanie produktów Firmy Porta.

BALANCE

DESIRE

FIT B5

FIT CO

FIT D2

FIT

FOCUS

GRANDE

HARMONY

INSPIRE

KONCEPT A9

KONCEPT C6

KONCEPT H4

LINE A1

LINE E1

LINE F1

LONDYN

SKANDIA A0

SKANDIA B0

STYL

VECTOR C

VECTOR W

VECTOR

WIEDE